Jesteś tutaj: Strona GłównaZTZ Rybnik → ZTZ: Promocja wakacyjna - bilet rodzinny

ZTZ: Promocja wakacyjna - bilet rodzinny

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ZTZ: Promocja wakacyjna - bilet rodzinny. Fot. K. Bek, 12 IV 2016

Niedawno pisaliśmy o wakacyjnej promocji jastrzębskiego MZK (TUTAJ). W tym roku również rybnicki ZTZ przygotował promocję dla swoich pasażerów - bilet rodzinny będzie dostępny każdego dnia (nie tylko w weekendy i święta). Promocja trwa od 25 czerwca do 31 sierpnia.

Bilet rodzinny uprawnia członków rodzin osób, które zarejestrowały przejazd dowolnym biletem okresowym do zakupu biletu za symboliczną złotówkę. Należy jednak pamiętać, że przejazd taki musi się odbywać na wspólnym odcinku a odpowiedni bilet można nabyć u kierowcy. Promocja nie obowiązuje na liniach nocnych.

Przykład 1: Ojciec podróżuje razem z dwoma córkami i posiada bilet 28 dniowy. Przy wspólnej podróży rejestruje swój przejazd i kupuje u kierowcy 2 bilety rodzinne. Za przejazd dwóch córek płaci tylko 2 zł.

Przykład 2: Dziecko ma wykupiony bilet 7 dniowy. W podróży towarzyszy mu siostra i oboje rodziców. Dziecko rejestruje swój przejazd, a reszta rodziny udaje się do kierowcy po 3 bilety rodzinne. Za przejazd siostry i rodziców zostaje pobrana opłata w wysokości 3 zł.

Źródło: www.ztz.rybnik.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaZTZ Rybnik → ZTZ: Promocja wakacyjna - bilet rodzinny