Jesteś tutaj: Strona GłównaZTZ Rybnik → ZTZ: Nowa linia 24

ZTZ: Nowa linia 24

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ZTZ: Nowa linia 24. Fot. A. Ciepluch, 8 XI 2010


Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku poinformował o uruchomieniu od 21.12.2015 (poniedziałek) nowej linii 24. Linia ta będzie przebiegała trasą: Rybnik Dworzec Autobusowy - Orzepowice - Zebrzydowice - Niedobczyce - Rybnik Niewiadom Kopalnia Ignacy.
Na stronie organizatora został już opublikowany rozkład jazdy tej linii. Widzimy w nim, że linię będzie tworzyło 6 par kursów obsługiwanych w dni robocze. ZTZ jest jednak otwarty na uwagi mieszkańców dotyczące nowej linii.

Rozkład nowej linii można zobaczyć na stronie www.ztz.rybnik.pl. Rybnicki organizator zadbał też o wizualizację przebiegu trasy:

Przebieg linii 24. Źródło: www.ztz.rybnik.pl

Propozycje zmian należy wysyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z hasłem „Linia24". W e-mailu powinny się znaleźć następujące elementy:
- nazwa przystanku z którego miałaby rozpoczynać się podróż,
- nazwa przystanku na którym miałaby się kończyć podróż,
- optymalna godzina dotarcia do przystanku końcowego,
- numer linii, część trasy, godziny, ewentualnie numeru swojej e-karty - w przypadku chęci zastąpienia kursów innej linii kursami nowo powstałej 24.

Wprowadzenie tej linii do rozkładu jazdy jest związane z realizacją założeń „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego Miasta Rybnika na lata 2014-2024."

Źródło: www.ztz.rybnik.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaZTZ Rybnik → ZTZ: Nowa linia 24