Jesteś tutaj: Strona GłównaKM Wodzisław Śląski → Dolnośląskie Linie Autobusowe obsłużą komunikację miejską w Wodzisławiu Śląskim

Dolnośląskie Linie Autobusowe obsłużą komunikację miejską w Wodzisławiu Śląskim

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

DLA Obsłuży komunikację w Wodzisławiu Śląskim. Fot. A. Ciepluch XII 2012
Dziś o godz. 13.00 w Urzędzie Miasta w Wodzisławiu prezydent podpisał umowę z Dolnośląskimi Liniami Autobusowymi sp. z o.o. dotyczącą obsługi komunikacyjnej miasta w 2013 roku.

Żółto-czerwono-niebieskie autobusy komunikacji wodzisławskiej wyjadą na ulice 1 stycznia. W Nowy Rok kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Przypomnijmy, że przez pierwsze dwa tygodnie stycznia korzystanie z autobusów wodzisławskich będzie darmowe. Potem zaczną obowiązywać bilety - 2 zł normalny i 1 zł - ulgowy.

Pierwotnie w mieście zakładano, że komunikacja ruszy 2 stycznia. Pozostało pytanie, co z Nowym Rokiem. Dziś na sesji miejskiej zapytano o to wprost prezydenta. Prezydent Mieczysław Kieca powiedział, że DLA zadeklarowały gotowość do rozpoczęcia obsługi kursów 1 stycznia.

Źródło: www.nowiny.pl

Komentarze   

-8 #1 RE: Dolnośląskie Linie Autobusowe obsłużą komunikację miejską w Wodzisławiu ŚląskimMieCio 2012-12-25 10:46
gdzies do czerwca ceny podskoczą do 4zł i wejdą stare autobusy. Wodzislawianie za szybko zapominają o przekrętach kiecy.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaKM Wodzisław Śląski → Dolnośląskie Linie Autobusowe obsłużą komunikację miejską w Wodzisławiu Śląskim