Jesteś tutaj: Strona GłównaPKS i Prywatni przewoźnicy → Od poniedziałku niższe ceny biletów w PKS Racibórz

Od poniedziałku niższe ceny biletów w PKS Racibórz

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Od poniedziałku niższe ceny biletów w PKS Racibórz. Fot. W. Świerkosz, III 2012
Od poniedziałku, 18. czerwca, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim na 9 liniach organizowanych przez siebie wprowadza szereg promocji.

Jedną z nich jest "Lato z PKS-em", która zakłada obniżkę cen biletów aż o 50%. Dzięki niej, pasażer, który podróżuje w obrębie jednej miejscowości, za bilet jednorazowy zapłaci jedynie 3 zł, natomiast za bilet miesięczny - 90 zł. Jeszcze korzystniej sprawa wygląda przy zakupie biletu w obrębie dwóch miejscowości - jednorazowy kosztuje 3,50 zł, a miesięczny tylko 120 zł. W pozostałych relacjach cena biletu jednorazowego wyniesie 4,50 i 150 zł w przypadku biletu miesięcznego.

Jeszcze korzystniejsza promocja występuje na linii nr 8 z Wodzisławia do Jastrzębia przez Skrzyszów, Godów i Skrbeńsko. Tam podróżny zapłaci zryczałtowaną cenę w kwocie 3 zł, bez względu na pokonany odcinek.

Jest to ciekawa oferta dla osób kursujących z Wodzisławia do Jastrzębia, ponieważ MZK na linii E-3 proponuje 3,40 zł za bilet normalny.

Warto dodać, że pomimo promocji, ważności nie tracą ulgi dla młodzieży szkolnej, która po okazaniu legitymacji jest uprawniona do skorzystania z 50% zniżki. Starostwo oprócz tego zorganizowało również konkurs dla pasażerów. Do wygrania 500 zł wystarczy zebrań 5 dowolnych biletów i wymyślić haśło, które ma promować komunikację autobusową.

Szczegóły nt. promocji dostępne na: www.powiatwodzislawski.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaPKS i Prywatni przewoźnicy → Od poniedziałku niższe ceny biletów w PKS Racibórz