Jesteś tutaj: Strona GłównaPKS i Prywatni przewoźnicy → R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - Rybnik

R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - Rybnik

Ocena użytkowników:  / 10
SłabyŚwietny 

R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - Rybnik. Fot. K. Bek, 3 XI 2014

Już jutro (tj. 29 lipca 2016) wystartuje nowa linia autobusowa: Rybnik - Rydułtowy - Pszów - Racibórz - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Kłodzko - Polanica-Zdrój - Kudowa-Zdrój. Linia będzie obsługiwana przez firmę Jurob, która już od dawna jeździ na trasie Jastrzębie-Zdrój - Świerklany - Rybnik. Firma przygotowała też zmiany na linii do Jastrzębia.

Nowa linia będzie posiadała tylko jeden kurs wykonywany w poniedziałki, środy, piątki, soboty, niedziele i święta (poza 1 stycznia, Wielką Niedzielą i 25 grudnia). Rozpocznie się on o godzinie 900 z Dworca Autobusowego w Rybniku. Kurs powrotny wystartuje z Kudowy-Zdroju o godzinie 1430. Rozkłady jazdy znajdziecie poniżej (pliki PDF):
- Rybnik - Kudowa-Zdrój
- Kudowa-Zdrój - Rybnik

Zmiany na linii Jastrzębie-Zdrój - Świerklany - Rybnik ograniczą się do zawieszenia kilku kursów. Aktualne rozkłady prezentują się następująco (pliki PDF):
- Jastrzębie-Zdrój - Świerklany - Rybnik
- Rybnik - Świerklany - Jastrzębie-Zdrój

Komentarze   

+3 #7 ulgi ustawowe na trasie Jastrzębie-KudowaKrystyna 2017-06-06 16:06
Dlaczego nie ma ulg ustawowych ,na trasie Jastrzębie-Kudowa.Na rozkładzie jazdy są, a w sprzedaży biletów nie ma
Cytować
-1 #6 RE: R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - RybnikBozena 2017-02-02 19:55
interesuje mnie rozkład Rybnik-Prudnik.Z jakiego przystanku odjezdza ,nie wiadomi o której tez nie wiadomo.Byłam ostatnio w Prudniku i bardzo mile byłam zaskoczona istniejącym rozkładem.Dlaczego nie ma w Rybniku.
Cytować
-1 #5 RE: R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - RybnikAleksander Domaradzki 2016-12-18 16:57
Przepraszam najmocniej - linia obsługuje Jastrzębie-Zdrój, ale tylko Dworzec Arki Bożka i Dworzec Główny. Infolinia jest dostępna pod numerem 703 403 033 (opłata 2,58 zł/min), a strona przewoźnika to r-bus.com.pl. Niestety tym razem przewoźnik chyba zapomniał nas poinformować o zmianach.
Cytować
+3 #4 RE: R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - RybnikAleksander Domaradzki 2016-12-18 08:26
Cytuję dorota:
Proszę o numer telefonu kierowcy kursu Jastrzębie Kudowa.Chcę się dowiedzieć czy zatrzymuje się w Jastrzebiu przystanek Zdrój i o której godzinie.Dziękuję pozdrawiam.

W artykule są zawarte rozkłady tej linii, z których wynika, że nie jedzie ona przez Jastrzębie-Zdrój. Jest tam też numer infolinii: 32 457 18 44.
Cytować
+3 #3 zdrójdorota 2016-12-17 20:59
Proszę o numer telefonu kierowcy kursu Jastrzębie Kudowa.Chcę się dowiedzieć czy zatrzymuje się w Jastrzebiu przystanek Zdrój i o której godzinie.Dziękuję pozdrawiam.
Cytować
+2 #2 RE: R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - RybnikAleksander Domaradzki 2016-08-22 19:27
To akurat leży w gestii przewoźnika i właścicieli poszczególnych stron internetowych z rozkładami.
Cytować
+6 #1 RE: R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - Rybnikandrzej 2016-08-22 19:19
Proszę o zareklamowanie tej linii do kudowy.np.na e podroznik i w mediach.ja dowiedzialem się przypadkiem.chetnych jest sporo ale nikt nie wie o tym kursie.. a autobus dzisiaj wiózł powietrze ..
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaPKS i Prywatni przewoźnicy → R-BUS: Nowa linia Rybnik - Kudowa Zdrój, zmiany na linii Jastrzębie - Rybnik