Jesteś tutaj: Strona GłównaPKS i Prywatni przewoźnicy → Powiat Wodzisławski: Zmiany w rozkładach jazdy

Powiat Wodzisławski: Zmiany w rozkładach jazdy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Powiat Wodzisławski: Zmiany w rozkładach jazdy. Fot. W. Świerkosz, 20 VIII 2012
Od soboty, 1 marca br., wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu autobusów na liniach, dla których organizatorem transportu jest Powiat Wodzisławski.

Obowiązujące zmiany przedstawiamy poniżej:

 

Linia 1 - (Wodzisław Śl. ↔ Racibórz):

 • Kurs nr 3131 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1905 rozpoczynający się od przystanku: "Wodzisław Śląski, Dworzec Autobusowy", obsługiwany w dni robocze - zostaje wydłużony do Raciborza.

Linia 2 - (Wodzisław Śl. ↔ Chałupki, p. Turze Śl., Uchylsko):

 • Kurs nr 3201 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 0800 rozpoczynający się od przystanku: "Wodzisław Śląski, Dworzec Autobusowy", obsługiwany w dni robocze nauki szkolne - zostaje odwołany.

Linia 3 - (Wodzisław Śl. ↔ Chałupki, p. Gorzyce, Olzę):

 • Uruchomiony zostaje kurs o godz. 0900 rozpoczynający się od przystanku: "Wodzisław Śląski, Dworzec Autobusowy", obsługiwany w dni robocze nauki szkolne.

Linia 4 - (Wodzisław Śl. ↔ Racibórz, p. Gorzyce, Buków):

 • Kurs nr 3422 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1705 rozpoczynający się od przystanku: "Lubomia, Mickiewicza Kościół", obsługiwany w dni robocze nauki szkolne - zostaje odwołany. Autobus będzie kursował na odcinku: Bluszczów Kamieńska - Wodzisław Śląski D.A., o godz. 1725.

Linia 5 - (Wodzisław Śl. ↔ Olza):

 • Kurs nr 3500 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 0701 rozpoczynający się od przystanku: "Gorzyce, DPS" - będzie kursował tylko w dni robocze nauki szkolnej .

Linia 6 - (Wodzisław Śl. ↔ Jastrzębie-Zdrój, p. Czyżowice, Gorzyce):

 • Kurs nr 3624 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1535 rozpoczynający się od przystanku: "Jastrzębie-Zdrój, Arki Bożka", obsługiwany w dni robocze - zostaje przesunięty na godz. 1540.
 • Kurs nr 3619 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1527 rozpoczynający się od przystanku: "Godów, 1 Maja Urząd Gminy", obsługiwany w dni robocze - zostaje przesunięty na godz. 1515.
 • Kurs nr 3622 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1543 rozpoczynający się od przystanku: "Jastrzębie-Zdrój, Moszczenica Piaski", obsługiwany w dni robocze nauki szkolnej - zostaje przesunięty na godz. 1532.
 • Kurs nr 3627 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1830 rozpoczynający się od przystanku: "Wodzisław Śląski, Dworzec Autobusowy", obsługiwany w dni robocze nauki szkolnej - zostaje skrócony do Godowa.
 • Kurs nr 3629 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1940 rozpoczynający się od przystanku: "Wodzisław Śląski, Dworzec Autobusowy", obsługiwany w dni robocze - zostaje przesunięty na godz. 2000 i skrócony do przystanku "Gołkowice, Pietrasz".

Linia 6A - (Wodzisław Śl. ↔ Godów):

 • Uruchomiony zostaje kurs o godz. 1603 rozpoczynający się od przystanku: "Godów, 1 Maja Urząd Gminy", obsługiwany w soboty.
 • Uruchomiony zostaje kurs o godz. 1830 rozpoczynający się od przystanku: "Wodzisław Śląski, Dworzec Autobusowy", obsługiwany w soboty.
 • Uruchomiony zostaje kurs o godz. 1903 rozpoczynający się od przystanku: "Godów, 1 Maja Urząd Gminy", obsługiwany w soboty.

Linia 7 -(Wodzisław Śl. ↔ Podbucze):

 • Kurs nr 3712 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1600 rozpoczynający się od przystanku: "Podbucze, Wiejska Sklep", obsługiwany w dni robocze nauki szkolne - zostaje odwołany.

Linia 8 - (Wodzisław Śl. ↔ Jastrzębie-Zdrój, p. Skrzyszów, Godów):

 • Kurs nr 3830 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1619 rozpoczynający się od przystanku: "Godów, 1 Maja Urząd Gminy", obsługiwany w dni robocze - kursował będzie przez Krostoszowice.
 • Kurs nr 3830 (ozn. z rozkładów jazdy) z godz. 1910 rozpoczynający się od przystanku: "Wodzisław Śląski, Dworzec Autobusowy", obsługiwany w dni robocze - kursował będzie do Jastrzębia-Zdroju.

Źródło: www.pksraciborz.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaPKS i Prywatni przewoźnicy → Powiat Wodzisławski: Zmiany w rozkładach jazdy