Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → Remont wiaduktu kolejowego w Baranowicach

Remont wiaduktu kolejowego w Baranowicach

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Remont wiaduktu kolejowego w Baranowicach. Fot. A. Ciepluch, VIII 2011
Od poniedziałku, 18 września br. trwa remont wiaduktu kolejowego na ulicy Pukowca w Żorach - Baranowicach. W związku z tym organizator przewidział następujące zmiany trasy linii 306 i 307, które prezentujemy poniżej.

Poniżej prezentujemy zestawienie trasach objazdowych dla poszczególnych linii:


Autobusy linii 306:

  • Kursują trasą objazdową przez Strefę Ekonomiczną do przystanku końcowego "Baranowice Pętla". Od przystanku: "Baranowice Skrzyżowanie Zamkowa", ulicami: Kościuszki (DK81), Gajową, Kawową, Kościelną, Pukowca do przystanki "Baranowice Zamkowa" i dalej po trasie, z powrotem również ww. trasą. Z obsługi linii 306 został wyłączony przystanek "Baranowice Klub".

Autobusy linii 307:

  • Nie kursują przez Strefę Ekonomiczną, trasa objazdowa zaczyna się od przystanku "Warszowice Kościuszki", następnie ulicą Kościuszki(DK81) aż do przystanku "Baranowice Skrzyżowanie Zamkowa" i dalej po trasie, z powrotem również ww. trasą. Z obsługi linii 307 zostały wyłączone następujące przystanki: "Warszowice Szczurowiec Gajowa", "LAKMA Strefa", "Warszowice Granica" oraz "Baranowice Klub".


Ponadto 17 września br., otwarta dla ruchu została ulica Ligonia w Krzyżowicach, a więc linia 121 powraca na trasę sprzed objazdu, który trwał od początku czerwca.

Źródło: www.mzkjastrzebie.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → Remont wiaduktu kolejowego w Baranowicach