Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → MZK: Zmiany na linii 223

MZK: Zmiany na linii 223

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

MZK: Zmiany na linii 223. Fot. dominiqus, 12 X 2014

Międzygminny Związek Komunikacyjny w Jastrzębiu-Zdroju poinformował, że od 13 czerwca (poniedziałek) linia 223 pojedzie objazdem. Zmiany potrwają aż do odwołania. Ponadto MZK postanowiło przesunąć na tej linii jeden kurs w dni robocze.

Kurs z przystanku Rydułtowy Mańczyk w kierunku ul. Obywatelskiej rozpocznie się z przystanku Radoszowy Kaplica. Następnie autobus pojedzie ul. Radoszowską i ul. Raciborską do skrzyżowania z ul. Sportową wraz z nawrotem do przystanku Rydułtowy Bednorz w kierunku Raciborza i dalej po trasie.

Na kursach z przystanku Rydułtowy Mańczyk w kierunku przystanku Rydułtowy Kowalski pojadą inaczej od przystanku Rydułtowy Bednorz. Zmiana będzie polegała na nawrocie na skrzyżowaniu z ul. Sportową (wraz z obsługą przystanku Rydułtowy Bednorz w kierunku Raciborza). Następnie autobus pojedzie ul. Raciborską i Radoszowską do przystanku Radoszowy Kaplica. Dalej linia przebiegnie już po swojej normalnej trasie.

Na czas objazdu z trasy linii 223 zostają wyłączone przystanki Radoszowy Spółdzielnia, Niewiadom Boisko i Niewiadom Szkoła.

Niezależnie od objazdu MZK postanowiło przesunąć kurs linii 223 rozpoczynający się z przystanku Wodzisław Dworzec Autobusowy z godziny 1120 na 1135.

Źródło: www.mzkjastrzebie.com

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → MZK: Zmiany na linii 223