Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → MZK: Zmiany w Zarządzie, utrudnienia związane z nocnym przejazdem na rolkach

MZK: Zmiany w Zarządzie, utrudnienia związane z nocnym przejazdem na rolkach

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

MZK: Zmiany w Zarządzie, utrudnienia związane z nocnym przejazdem na rolkach. Fot. dominiqus, 1 V 2015

W dniu dzisiejszym (01.06.2016) z zasiadania w Zarządzie Międzygminnego Związku Komunikacyjnego zrezygnował Benedykt Lanuszny. Nadal jednak zostaje on Dyrektorem Biura Związku. Do Zarządu wszedł za to Janusz Buda (wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju).

Ponadto w piątek (03.06.2016) w Jastrzębiu-Zdroju od godziny 2000 do 2230 wystąpią utrudnienia związane z nocnym przejazdem na rolkach. Przypominamy też o utrudnieniach, które będą miały miejsce w niedzielę - pisaliśmy już o nich wcześniej tutaj.

Trasa przejazdu rolkarzy będzie przebiegała od Hali Widowiskowo-Sportowej Aleją Jana Pawła II, Aleja Piłsudskiego, ul. Graniczną, Podhalańską, Mazowiecką, Małopolską, Jagiełły, Moszczenicką, Energetyków, Armii Krajowej, Kasztanową, 1 Maja, Karola Miarki, Armii Krajowej, Al. Jana Pawła II do Hali Widowiskowo-Sportowej. Warto więc przygotować się na ewentualne opóźnienia na liniach MZK.

Źródło: mzkjastrzebie.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → MZK: Zmiany w Zarządzie, utrudnienia związane z nocnym przejazdem na rolkach