Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → Jastrzębie-Zdrój: 111 nie pojedzie już obok Szpitala Wojewódzkiego

Jastrzębie-Zdrój: 111 nie pojedzie już obok Szpitala Wojewódzkiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Zamiast linii 111 obok szpitala pojedziemy linią 123. Fot. A. Ciepluch, VIII 2011
Już od dnia jutrzejszego, tj. 1 października br., autobusy linii 111 nie pojadą już trasą prowadzącą obok Szpitala Wojewódzkiego. Pomijając fakt wdrożenia starej trasy na ww. linii, mamy dobre wieści dla pasażerów linii 123.

Z początkiem października, linia 111 powraca na trasę sprzed zmian, które władze Międzygminnego Związku Komunikacyjnego wprowadziły z dniem 1 maja, a o których informowaliśmy TUTAJ. Zatem pojazdy kursujące na tej trasie od jutra pojadą od przystanku "Aleja Piłsudskiego Pawilony" ulicą 11 listopada i ponownie będą obsługiwały przystanki: "11 listopada Szkoła" oraz "Urząd Skarbowy", natomiast z obsługi wyłączone zostaną przystanki: "Szpital Wojewódzki", "Hala Sportowa" oraz "Jastrzębie 'Zdrój' ". Nastąpią również korekty w rozkładach jazdy, z którymi można zapoznać się TUTAJ.

Ponadto organizator informuje również, że od jutra linia 123 zostanie skierowana na trasę prowadzącą przez przystanki: "Szpital Wojewódzki", "Hala Sportowa" oraz "Jastrzębie 'Zdrój' ", natomiast z obsługi linii zostaną wyłączone przystanki: "11 listopada Szkoła" oraz "Urząd Skarbowy". Nastąpią również drobne korekty w rozkładach jazdy tejże linii, które dostępne są TUTAJ.

Komentarze   

+2 #2 RE: Jastrzębie-Zdrój: 111 nie pojedzie już obok Szpitala WojewódzkiegoAleksander Domaradzki 2012-10-01 22:59
Zmiany te miały z tego co pamiętam połączyć szpital z Osiedlem Przyjaźń. Jako że u nas przesiadki są "be" to trzeba mieszać trasami. Nowe 123 dubluje 124 (na odcinku Arki Bożka - Zdrój, czyli praktycznie na całej trasie 124) i to jest największe zło tej zmiany. Jakby te linie się uzupełniały - to OK, ale tak dobrze u nas nie ma. Potoków na trasie Szpital←→Przyjaźń jakiś wielkich nie zauważyłem, więc może i C wystarczy. Będę się musiał 123 przejechać.
Cytować
+1 #1 RE: Jastrzębie-Zdrój: 111 nie pojedzie już obok Szpitala WojewódzkiegoMarek 2012-10-01 09:45
Szkoda tylko że zmniejszyli tabor obok szpitala z 12-metrowych na 7,5-metrowe..
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaMZK Jastrzębie-Zdrój → Jastrzębie-Zdrój: 111 nie pojedzie już obok Szpitala Wojewódzkiego