Jesteś tutaj: Strona GłównaKL Gminy Pawłowice → Pawłowice: L-4 do zmiany!

Pawłowice: L-4 do zmiany!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Fot. M. Słowiński, 21 III 2014
Wraz z likwidacją linii 303, 1 maja miało zniknąć bezpośrednie połączenie autobusowe Żor z Krzyżowicami. Tak się nie stanie. Komunikacja Lokalna Gminy Pawłowice wyszła naprzeciw pasażerom i nie dopuściła do likwidacji tego połączenia.

Od 1 maja, w dni robocze, cztery kursy linii L-4 z Pawłowic do Krzyżowic pojadą przez przystanek Żory Główna Pętla w Osinach umożliwiając równocześnie przesiadkę na darmową linię 03 do Żor. - W kursie powrotnym linii L-4 w kierunku z Krzyżowic do Pawłowic autobusy pojadą dwa razy przez przystanek Żory Główna Pętla. Jest to bardzo dobra informacja dla podróżujących pomiędzy Żorami a Krzyżowicami - informuje Żorski Portal Komunikacyjny.

Bilet jednodniowy w Komunikacji Lokalnej Gminy Pawłowice kosztuje 1 zł. Uprawnia on do dowolnej ilości przejazdów liniami Komunikacji Lokalnej Gminy Pawłowice w dniu zakupu. Można go nabyć w autobusie.

Przypominamy, że już jutro - 1 maja, zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy, na ulice Żor wyjadą specjalne autobusy. Specjalne, bo bezpłatne dla wszystkich - nie tylko dla mieszkańców miasta.

Nowy rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

Źródło: www.tuzory.pl

Komentarze   

-3 #1 RE: Pawłowice: L-4 do zmiany!Jacek 2014-05-01 07:13
Da się... DA !
Żeby tak wszystkie miasta dbały o dobro mieszkańca.
Z pozdrowieniami dla zarządu MZK.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaKL Gminy Pawłowice → Pawłowice: L-4 do zmiany!