Jesteś tutaj: Strona GłównaKL Gminy Pawłowice → Pawłowice: Korekty rozkładów jazdy

Pawłowice: Korekty rozkładów jazdy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Pawłowice: Korekty rozkładów jazdy. Fot. K. Bek, XII 2013
Od poniedziałku, 16 grudnia br., w celu polepszenia funkcjonowania komunikacji zbiorowej w Gminie Pawłowice oraz na wniosek pasażerów, wprowadzone zostaną następujące zmiany w rozkładach jazdy Komunikacji Lokalnej Gminy Pawłowice oraz autobusów MZK.

Zmiany, które zaczną obowiązywać od przyszłego poniedziałku prezentujemy poniżej:


Linia L-1:

  • Kurs z godz.0435 rozpoczynający się od przystanku: Pawłowice Centrum Targ, obsługiwany w dni robocze - będzie rozpoczynał z przystanku: Pniówek KWK o godz. 0416. Połączenie realizowane będzie przez Golasowice i Jarząbkowice.
  • Kurs z godz.0453 rozpoczynający się od przystanku: Pawłowice Centrum Targ, obsługiwany w soboty - będzie rozpoczynał z przystanku: Pniówek KWK o godz. 0416.
  • Kurs z godz.0625 rozpoczynający się od przystanku: Pawłowice Centrum Targ, obsługiwany w dni robocze - będzie rozpoczynał z przystanku: Pniówek KWK o godz. 0616.
  • Kurs z godz.1708 rozpoczynający się od przystanku: Pniówek KWK, obsługiwany w soboty - będzie się rozpoczynał o godz. 1719.

Linia L-2:

  • Kurs z godz.1430 rozpoczynający się od przystanku: Pawłowice Centrum Targ, obsługiwany w dni robocze - będzie się rozpoczynał o godz. 1425.

Linia L-3:

  • Kurs z godz.0925 rozpoczynający się od przystanku: Pawłowice Centrum Targ, obsługiwany w niedziele i święta - zostaje zlikwidowany.

Linia L-4:

  • Kurs z godz. 0610 rozpoczynający się od przystanku: Pawłowice Centrum Targ, obsługiwany w dni robocze - będzie rozpoczynał o godz. 0604.
  • Kurs z godz. 2144 rozpoczynający się od przystanku: Krzyżowice Kościół, obsługiwany w dni robocze - zostaje wydłużony do przystanku: Pniówek Wieś.

Linia MZK 114:

  • Kurs z godz. 0545 rozpoczynający się od przystanku: Jastrzębie-Zdrój "Zdrój", obsługiwany w dni robocze - będzie rozpoczynał o godz. 0539.

Nowy rozkład jazdy do pobrania jest: TUTAJ.

Źródło: www.pawlowice.pl

Komentarze   

0 #1 RE: Pawłowice: Korekty rozkładów jazdyDżejkop 2013-12-30 20:13
Niech mi ktoś powie (napisze) jak wyglądają napełnienia tych busików? Jeździ nimi ktoś, oprócz uczniowie?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

© ROWkom - regionalny informator komunikacyjny

Jesteś tutaj: Strona GłównaKL Gminy Pawłowice → Pawłowice: Korekty rozkładów jazdy